Specjalista ds. zakupów – branża kosmiczna

Spółka PIAP Space dostarcza  technologie oraz produkty dla sektora kosmicznego. Przedmiotem działalności spółki jest świadczenie usług w zakresie projektowania i wytwarzania oprzyrządowania technologicznego do integracji i testów satelitów (MGSE) oraz rozwój technologii na potrzeby robotyki orbitalnej i planetarnej.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  1. Tworzenie i dystrybucja zapytań (RFI, RFP/RFQ) na towary i usługi zgodnie ze specyfikacjami technicznymi i jakościowymi;
  1. Określenie ze wsparciem inżynierów jakości, konstruktorów i Supply Operation Manager kryteriów akceptacji dostaw w tym punktów kontrolnych u dostawcy (MIP) – jeśli wymagane;
  1. Zbieranie i archiwizacja ofert na towary i usługi;
  1. Negocjowanie (ze wsparciem Supply Operation Manager) warunków ekonomicznych i terminów dostawy towarów i usług;
  1. Przygotowanie i dystrybucja dokumentacji zakupowej, w szczególności formalnych zamówień, umów na wykonanie usług etc.
  1. Aktualizacja i aneksowanie dokumentacji zakupowej;
  1. Nadzór nad przebiegiem realizacji dostaw (regularne śledzenie postępu realizacji zamówień i umów);
  1. Wsparcie i śledzenie skuteczności wyjaśnień technicznych i handlowych z dostawcami. W razie konieczności organizacja spotkań z zespołem technicznym i/lub projektowym.
  1. Raportowanie statusu zamówień dla kierowników projektów lub kierowników komórek organizacyjnych;
  1. Wsparcie procesu odbioru towarów i usług przez Magazyn, w tym weryfikacji jakościowej i ilościowej;
  1. Zgłaszanie i obsługa reklamacji dostarczonych towarów i usług;
  1. Utrzymywanie zapisów dotyczących procesu zakupów w Spółce;
  1. Użytkowanie, w tym aktualizacja bazy danych przedsiębiorstw z łańcucha dostaw Spółki;
  1. Utrzymywanie wspólnie z Supply Operation Manager i inżynierem jakości systemu oceny dostawców;
  1. Opracowywanie, wdrażanie i aktualizowanie procedur powiązanych z zakupami i magazynowaniem;
  1. Identyfikacja potrzeb i raportowanie Przełożonemu zapotrzebowania na przestrzeń magazynową.
  1. Wsparcie Przełożonego w obszarze organizacji przestrzeni magazynowej Spółki.
  1. Organizowanie logistyki dostaw zamówionych towarów i usług;
  1. Organizowanie logistyki dostaw wytworzonych w Spółce towarów i usług;
  1. Obsługa zagadnień celnych dla dostaw zamówionych towarów i usług;
  1. Obsługa zagadnień celnych dla dostaw wytworzonych w Spółce towarów i usług;
  1. Obsługa działań zapobiegawczych i korygujących w projektach i systemie zarządzania jakością;
  1. Współpraca z Kierownikiem Jakości przy realizacji zadań związanych z zapewnieniem jakości w projektach;
  1. Współpraca z podmiotami zewnętrznymi, w tym z biurem księgowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3 lat doświadczenia w tworzeniu i dystrybucji zapytań (RFI, RFP/RFQ) na towary i usługi zgodnie ze specyfikacjami technicznymi i jakościowymi;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Dobra organizacja pracy, rzetelność, terminowość, analityczność, umiejętność współpracy z innymi, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu i stresu,  inicjatywa, umiejętności prezentacji.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży kosmicznej.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z sektora kosmicznego.
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy.
  • Możliwość udziału w projektach dla sektora kosmicznego realizowanych w międzynarodowych konsorcjach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub angielskim. Prosimy o załączenie w CV lub treści maila następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez PIAP Space sp. z o.o.  w zakresie obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

rekrutacje@piap-space.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Obowiązek informacyjny:

Uprzejmie informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest PIAP Space Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-486), al. Jerozolimskie 202.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę PIAP Space Sp. z o.o. w celach rekrutacyjnych, na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy lub na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody – zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania procesu rekrutacji, po zakończeniu którego zostaną bezpowrotnie usunięte, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, do czasu cofnięcia zgody. W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych Pana/Pani dokumenty aplikacyjne zostaną bezpowrotnie usunięte.  Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do dotyczących Pana/Pani osoby danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Pani zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Pana/Pani danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkować będzie pominięciem Pana/Pani kandydatury w procedurze rekrutacyjnej.

Lokalizacja: Warszawa

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx