Spółka z branży kosmicznej.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

INŻYNIER DS. ANALIZ MES – branża kosmiczna

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Wykonywanie analiz wytrzymałościowych przy użyciu metody elementów skończonych (MES) oraz metod analitycznych;
  • Analiza i interpretacja wyników analiz statycznych i dynamicznych
  • Walidacja modeli na podstawie prób i testów;
  • Testy prototypów, konstrukcji i urządzeń lotnych;
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera ds. obliczeń wytrzymałościowych w firmie z branży: mechanika i budowa maszyn, lotnictwo
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn, lotnictwo)
  • Doświadczenie branżowe w przygotowywaniu raportów z obliczeń wytrzymałościowych (analiza statyczna, modalna) części maszyn lub statków powietrznych
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji konstrukcyjnej z wykorzystaniem systemów CAD będzie mile widziane, preferowane oprogramowanie Autodesk Inventor
  • Umiejętność wykonywania obliczeń wytrzymałościowych metodą MES (FEA), preferowane oprogramowanie: Nastran (możliwe doszkolenie)
  • Umiejętność doboru materiałów konstrukcyjnych w celu optymalizacji modelu
  • Znajomość branżowych standardów jakości, ze szczególnym uwzględnieniem standardu ECSS będzie mile widziane
  • Dobra znajomość języka angielskiego (przygotowywanie dokumentacji w języku angielskim)
  • Umiejętność prezentacji wyników obliczeń podczas przeglądów w jęz. angielskim
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie sektora kosmicznego
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy
  • możliwość udziału w projektach dla sektora kosmicznego realizowanych w międzynarodowych konsorcjach
  • możliwość udziału w programie indywidualnego rozwoju (m.in.: dofinansowanie szkoleń językowych, szkolenia techniczne)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres anna.narojczyk@piap.space w języku polskim oraz angielskim, uwzględniające poniższą zgodę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.