Spółka PIAP Space dostarcza  technologie oraz produkty dla sektora kosmicznego. Przedmiotem działalności naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie projektowania i wytwarzania oprzyrządowania technologicznego do integracji i testów satelitów (MGSE) oraz rozwój technologii na potrzeby robotyki orbitalnej i planetarnej.

Aktualnie właścicielami Spółki są Agencja Rozwoju Przemysłu  oraz Sieć Badawcza Łukasiewicz Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Inżynier Systemowy / Systems Engineer – branża kosmiczna

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  1. Definiowanie architektury systemu w oparciu o wymagania i „Concept of operations”.
  2. Wsparcie przy opracowywaniu analiz „Trade-off” i „State of the Art”.
  3. Opracowanie specyfikacji wymagań dla podsystemów (mechanicznych, elektrycznych, softwarowych).
  4. Opracowanie i aktualizacja dokumentacji systemowej w szczególności: CONOPS, DDVP, SEP oraz wsparcie przy opracowaniu innych dokumentów projektowych.
  5. Opracowanie planów testów, dobór metod weryfikacji wymagań.
  6. Wspieranie działań związanych z integracją i testami systemu.
  7. Wspieranie kierownika projektu w technicznym zarządzaniu projektem (wybór rozwiązań technicznych, zarządzanie wymaganiami, zarządzanie ryzykiem technicznym, definiowanie i kontrolę interfejsów, konfiguracja dokumentów).
  8. Ścisła współpraca z zespołami technicznymi (mechanicy, elektronicy programiści, dział jakości) i wsparcie w celu osiągnięcia celów projektu.
  9. Udział w spotkaniach i przeglądach projektowych.
  10. Aktywny udział w ofertowaniu i pozyskaniu nowych projektów.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe preferowany kierunek techniczny (Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn, Lotnictwo, Elektronika, Informatyka i Telekomunikacja).
  2. Doświadczenie w pracy jako Inżynier Systemów (preferowana branża kosmiczna, lotnicza automotive).
  3. Wcześniejsze doświadczenie w roli lidera technicznego lub kierownika projektów.
  4. Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej.
  5. Umiejętność moderowania multidyscyplinarnej dyskusji technicznej oraz rozwiązywania problemów technicznych.
  6. Silne umiejętności interpersonalne, zdolność do pracy wielozadaniowej oraz podejmowania decyzji.
  7. Znajomość języka angielskiego poziom B2/C1.
  8. Znajomość procesów inżynierii systemów (norma ISO, INCOSE Handbook, itp.)
  9. Znajomość standardów ECSS dotyczących inżynierii systemowej.
  10. Doświadczenie z oprogramowaniem do śledzenia wymagań (np. DOORS).
  11. Zrozumienie diagramów UML i SysML.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie sektora kosmicznego.
  • Możliwość udziału w projektach dla sektora kosmicznego realizowanych w międzynarodowych konsorcjach, THALES ALENIA SPACE, GMV, DLR.
  • Możliwość udziału w testach funkcjonalnych i kwalifikacyjnych  projektowanych urządzeń w krajowych i międzynarodowych ośrodkach badawczych.
  • Możliwość  udziału w programie indywidualnego rozwoju (m.in.: dofinansowanie szkoleń językowych, szkolenia techniczne oraz szkolenia interpersonalne).
  • Pakiet medyczny w ramach PZU Zdrowie.
  • Pakiet ubezpieczenia w ramach PZU Zdrowie.
  • Bezpłatny parking.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Dobrą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacje@piap-space.com wraz z umieszczeniem w aplikacji następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez PIAP Space sp. z o.o.  w zakresie obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Z góry dziękujemy za udział w rekrutacji, uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Obowiązek informacyjny:

Uprzejmie informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest PIAP Space Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-486, Aleje Jerozolimskie 202.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę PIAP Space Sp. z o.o. w celach rekrutacyjnych, na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu Pracy lub na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody – zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Informujemy, że decyzje dotyczące procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania procesu rekrutacji, po zakończeniu którego zostaną bezpowrotnie usunięte, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, do czasu cofnięcia zgody. W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych Pana/Pani dokumenty aplikacyjne zostaną bezpowrotnie usunięte.  Ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do dotyczących Pana/Pani osoby danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Pana/Pani zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje ponadto Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Pana/Pani danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkować będzie pominięciem Pana/Pani kandydatury w procedurze rekrutacyjnej.